Przez - 27 Lipiec 2013

Jak susznie wnioskujecie, nadal zyjemy :) I, jak pewnie rowniez wnioskujecie z tytułu, jestesmy w Budapeszcie. Mieszkamy u Matyasa z Couchsurfingu, zwiedzamy to, co zwiedzic powinien kazdy turysta w Budapeszcie, i pijemy duzo piwa – pogoda nie daje nam innego wyboru.

Droga poszła całkiem sprawnie – ja z Hania dotarlismy troche szybciej, za to kuba z Tomkiem sie obłowili – przywiezli ze soba wspomnianego Jacka Danielsa i worek sliwek ze sliwkowozu, ktory udało im sie złapac. Cała trasa zajeła nam koło 24 godzin razem z noclegiem w namiocie gdzies-w-srodku-niczego.

Nasz plan jest taki, ze jutro ruszamy w strone Stambułu i powoli bedziemy sie zegnac z Europa. Jesli chodzi o troche blizsze plany, to na kuchni dochodzi wkasnie cos-wegierskiego-czego-nazwy-nie-pamietam-ale-na-pewno-jest-ostre, a po jedzeniu idziemy na odpowiednik wrocławskiej Wyspy Słodowej swietowac urodziny kolegi naszego hosta.

Na dowod, ze djechalismy

Na dowod, ze dojechalismy…

... i ze faktycznie stopem

…i ze faktycznie stopem

Budapeszt

Budapeszt

Sliwkowoz

Sliwkowoz

A na koniec przepraszam, ze bez polskich znakow, ale nie obiecuje poprawy, bo pewnie mało gdzie beda takowe dostepne 😛

TAGI
$ komentarzy
 1. Odpowiedz

  Pati

  27 Lipiec 2013

  Fajna koszulka Tomek :) Powodzenia Wam życzę :)

 2. Odpowiedz

  kęsik

  27 Lipiec 2013

  Kocham Budapeszt :) I uwielbiam tam wracać:) Bawcie się dobrze, chłońcie co się da z otoczenia i jedźcie bezpiecznie! Czaderska jest Wasza wyprawa :)))

 3. Odpowiedz

  mk

  30 Lipiec 2013

  Ej, ale to w końcu Johnnie Walker czy Jack Daniel’s? :-)

 4. Odpowiedz

  Maciek

  31 Lipiec 2013

  Sprostowanıe: Johnnie Walker oczywiscıe!

ZOSTAW KOMENTARZ

MACIEJ SZARSKI
z ekipą
Wrocław, Polska

Hej! Jesteśmy grupą przyjaciół z Wrocławia, którzy w 2013 roku postanowili przerwać studia, rzucić pracę i ruszyć w podróż, Teraz wiemy już, że to była świetna decyzja, a pasja podróżowania do dzisiaj kieruje naszym życiem. Więcej o nas tutaj :)

Podróż 2 – Ameryka Środkowa
Szukaj
Statystyki
Liczba podróży: 2
Dni w podróży: 495 (+1*)
Odwiedzone kraje: 36
Przejechane kilometry: 57661
Największa wysokość: 6088 m
Najmniejsza wysokość: -28 m

* okrążając świat przeżyliśmy, tak jak Fileas Fogg, jeden dzień więcej niż ci, którzy spokojnie siedzieli wtedy w domach :)