Podróż 1 - Dookoła świata Przed wyjazdem

TWÓJ KAWAŁEK ŚWIATA – konkurs

Przez - 8 kwiecień 2013

UWAGA! Ogłaszamy KONKURS!
Napisz nam, jaki jest Twój wymarzony prezent z dowolnego zakątka świata, który planujemy odwiedzić podczas naszej wyprawy. Najlepszy pomysł zostanie zrealizowany, a Autor nagrodzony!

Co trzeba zrobić?
1. Polub nasz Fanpage,
2. Udostępnij na swojej Tablicy informację o Konkursie,
3. Swój pomysł umieść w komentarzu pod tym postem, lub prześlij mailem na adres: konkurs@przez-kontynenty.pl,
4. Masz czas do 30 kwietnia 2013
5. Pamiętaj! Liczy się kreatywność!

Dokładny regulamin dostępny tutaj

 

Konkurs

Konkurs

TAGI
$ komentarzy
 1. Odpowiedz

  Kabaś

  10 kwiecień 2013

  Poproszę słonia z Indii

 2. Odpowiedz

  Tomasz

  14 kwiecień 2013

  Na początku to dziewczyna, później żona dziwnie mi się przyglądała na to, co wyrabiam będąc na kolejnych wspólnych wojażach. W zasadzie to nic wielkiego. Tworzę swoją układankę świata (na razie ma wiele luk), która się uzupełnia w moim domowym zaciszu. Każdy kolejny element pochodzi z kraju do którego się udaję. To FRAGMENTY SKAŁ, w zasadzie „posad świata”. Są czymś naturalnym i powszechnym, ale długowiecznym, więc TA pamiątka nie powinna się zniszczyć, ale przetrwa długo długo. W dodatku mam świadomość, że po niej stąpałem… Tym razem chętnie pozyskałbym skałę „wyplutą” z wnętrza ziemi, z portugalskiej Madery, co byłoby jakąś SKAŁĄ MAGMOWĄ. One też mają swój urok. W dodatku mam świadomość, że kiedyś po niej stąpałem…

 3. Odpowiedz

  Maciek

  22 kwiecień 2013

  Przedłużamy konkurs do końca kwietnia! :)

 4. Odpowiedz

  Ewunia

  26 kwiecień 2013

  weźcie ze sobą moje najpiękniejsze lub najgłupsze zdjęcie i zbierajcie dedykacje dla mnie z całego świata na odwrocie. zgromadźcie jak najwięcej alfabetów! o!

 5. Odpowiedz

  Ewa

  27 kwiecień 2013

  „huaraches”- sandały zrobione z gumy zużytych opon, w których biegają indianie meksykańskiego plemienia Tarahumara, żyjącego w niedostępnym Miedzianym Kanionie w Meksyku- opisani w książce Christophera McDougall’a pt. „Urodzeni biegacze”. W takich klapkach napewno też pobije wszelkie długodystansowe rekordy :D!!

 6. Odpowiedz

  Paweł

  29 kwiecień 2013

  Obierzdżając cały świat dookoła, odwiedzicia przynajmniej kilka krajów, w których choduje się PISTACJE. Zamawiam więc, małe drzewko pistacjowe :)

ZOSTAW KOMENTARZ

MACIEJ SZARSKI
z ekipą
Wrocław, Polska

Hej! Jesteśmy grupą przyjaciół z Wrocławia, którzy w 2013 roku postanowili przerwać studia, rzucić pracę i ruszyć w podróż, Teraz wiemy już, że to była świetna decyzja, a pasja podróżowania do dzisiaj kieruje naszym życiem. Więcej o nas tutaj :)

Podróż 2 – Ameryka Środkowa
Szukaj
Statystyki
Liczba podróży: 2
Dni w podróży: 495 (+1*)
Odwiedzone kraje: 36
Przejechane kilometry: 57661
Największa wysokość: 6088 m
Najmniejsza wysokość: -28 m

* okrążając świat przeżyliśmy, tak jak Fileas Fogg, jeden dzień więcej niż ci, którzy spokojnie siedzieli wtedy w domach :)