Przez - 28 luty 2013

Hej! Witamy na blogu poświęconym naszej rocznej podróży autostopem dookoła świata. Jesteśmy studentami wrocławskich uczelni, którzy postanowili zrobić sobie roczną przerwę w studiowaniu i wykorzystać ją na okrążenie świata. Startujemy dopiero w lipcu, ale przygotowania już trwają, a najważniejsze informacje o nich planujemy zamieszczać na blogu. Jedziemy z Europy przez Azję, Australię i Amerykę Południową – choć tak naprawdę nasze plany nie są jeszcze sprecyzowane i wszystko się może wydarzyć. A gdy już ruszymy, na blogu zrobi się naprawdę ciekawie :) Zapraszamy!

TAGI
$ komentarzy
 1. Odpowiedz

  Asia

  1 maj 2013

  Usłyszałam o Was na antenie radia Roxy. Gorąco pozdrawiam i trzymam kciuki! Asia :*

 2. Odpowiedz

  Marysia

  4 maj 2013

  Maciek! Znam Cię ze studiów. Często widzę Cię w B4. Życzę Ci powodzenia w podroży. Mam nadzieję że spotkamy się znów w biforbarze. Całuszki: MArysia :*

ZOSTAW KOMENTARZ

MACIEJ SZARSKI
z ekipą
Wrocław, Polska

Hej! Jesteśmy grupą przyjaciół z Wrocławia, którzy w 2013 roku postanowili przerwać studia, rzucić pracę i ruszyć w podróż, Teraz wiemy już, że to była świetna decyzja, a pasja podróżowania do dzisiaj kieruje naszym życiem. Więcej o nas tutaj :)

Podróż 2 – Ameryka Środkowa
Szukaj
Statystyki
Liczba podróży: 2
Dni w podróży: 495 (+1*)
Odwiedzone kraje: 36
Przejechane kilometry: 57661
Największa wysokość: 6088 m
Najmniejsza wysokość: -28 m

* okrążając świat przeżyliśmy, tak jak Fileas Fogg, jeden dzień więcej niż ci, którzy spokojnie siedzieli wtedy w domach :)